دزدگیر اماکن

امروزه توسعه شگفت انگیز ارتباطات و قدرت رسانه ها، فاصله ها را از میان برداشته است واطلاعات مفید یا زیان آور به سرعت در سراسر جهان منتشر می شود. ارتباط مجرمان و تبهکاران با یکدیگر، بهره گیری ازتجارب نادرست ، ابداع روشهای نو واز همه مهمتر شکل گیری گروهها وجرائم سازمان یافته بر اهمیت بکارگیری سیستمهای مدرن حفاظت الکترونیکی می افزاید.
یکی از راههای جلوگیری از بروز سرقت وایجاد آرامش برای ما استفاده ازسیستم دزدگیراماکن است. شرکت شبکه آسان نگار تهران (گروه فنی و مهندسی شانت) مجری پیشرفته ترین سیستم حفاظتی اماکن است. سیستم حفاظتی این شرکت رقیب سرسخت پیشرفته ترین دستگاههای خارجی بوده و با امکاناتی خیره کننده و بی نظیر ، محیطی امن ، زیبا و آرامش بخش را برایتان به ارمغان می آورد.

با بیان ساده تر میتوان گفت که :
سیستم ضد سرقت (دزدگیر) وسیله ای است که به هنگام گذر از یک حریم خصوصی با اعلام صدا این عمل غیرقانونی را اعلان میکند.دزدگیرهای موجود در بازار هر چند از لحاظ ظاهری در انواع و اشکال مختلفی ارائه شده اند، ولی همگی آنها دارای یک ساختار مشترک می باشند.اکثر دزدگیرها دارای یک خط تحریک بسته ، که محل وصل حسگرهای بسته می باشد،ودارای کنترل از راه دور(ریموت کنترل ) جهت روشن و خاموش کردن دستگاه هستند. همچنین مدارهای دزدگیر شامل مدار فرستنده-گیرنده ، مدار شارژ باتری اضطراری و مدار آژیر میباشد و در نهایت دزدگیرها ممکن است مجهز به تلفن کننده خودکار در هنگام تحریک نیز باشند. دزدگیرهای اماکن در ساختمانها در مواقع تعطیلی وعدم فعالیت جهت کنترل و حفاظت در برابر ورود غیر مجاز به ساختمان و اطلاع دادن به نگهبان و به صدا در آوردن آژیر خطر در صورت بروز سرقت سیستمهایی نصب می گردد که قادرند حرکت انسان را توسـط سنسورهایی تشخیص داده و با گزارش دادن آن به یک مرکز کنترل الکترونیکی باعث به صدا در آمدن آژیرها و تلفن زدن به افراد یا محلهای از پیش تعیین شده جهت جلوگیری از سرقت شوند.
*دستگاههای دزدگیر بیسیم 
سیستم ضد سرقت بیسیم از تکنولوژی جدیدی بهره میبرند که دیگر نیازی به کشیدن سیم برای سنسورها وجود ندارد و این کار بوسیله سیگنالهائی که از دستگاه مرکزی ارسال میشود صورت میپذیرد . تنها مورد بحث در این نوع سیستمها کنترل دوره ای باتری دورن چشمی هاست که میبایست بطور مداوم کنترل شوند و در صورت نیاز تعویض گردند . این چشمی ها بدلیل عدم اتصال هیچگونه کابلی به آنها از باتری داخلی خود تغذیه میشوند و به نسبت مقدار رفت و آمد در آن محل عمر باتری نیز متفاوت خواهد بود . این دستگاهها توسط خطوط تلفن نیز کنترل میشوند و کاربر میتواند با تماس تلفنی و دادن کد رمز مخصوص دستگاه را خاموش و یا روشن نماید و زمانیکه دستگاه با تلفن وی تماس گرفت ( برای اعلام خطر ) میتواند صدای محیط اطراف دستگاه را بشنود و یا آژیر دستگاه را بطور کلی قطع کند . این دستگاه دارای دو عدد ریموت کنترل جهت استفاده و خاموش روشن کردن نیز میباشد . برد هر چشمی بیسم میتواند تا ۱۰۰ متر باشد .
گروه فنی و مهندسی شانت ، طراح و مجری بروز ترین و پیشرفته ترین سیستم ضد سرقت در ایران
تماس با ما

شانت، شبكه آسان نگار تهران

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt