استفاده از سیستم های سانترال آنالوگ، اگر چه در اصل از تکنولوژی بروزی برخوردار نیستند، ولی همچنان راهکاری مطمئن، ارزان و پایدار برای برای برقراری ارتباطات ساده تلفنی هستند.

اگرچه با ورود سیستم های VoIP به بازار و امکانات جدید و هزینه تماس ناچیز آنها سیستم های مخابراتی آنالوگ روز به روز کمرنگ تر خواهند شد و دیر یا زور جای خود را به جانشین دیجیتال خود خواهد بخشید. اما هنوز بین یوزر ها افرادی هستند که استفاده از سیستم های آنالوگ را بخاطر هزینه راه اندازی پایین، نصب سریع و آسان، و همچنین پایداری بیشتر ترجیح می دهند.
همین موضوع شرکت های پیشرویی مثل پاناسونیک را برآن داشته تا در کنار تولید محصولات دیجیتال، تولید این سیستم های نسبتن سنتی را ادامه داده و هنوز تلاش برای توسعه و گسترش آن را کنار نگذارند.

اگر از امکانات خاصی که بستر شبکه های کامپیوتری برای سیستم های VoIP فراهم می آورند چشم پوشی کنیم، امروزه سیستم های آنالوگ موجود در بازار از نظر امکانات و امنیت هنوز رقبای قدرتمندی برای سیستم های نوظهور هستند. چه بسا که در برخی شرایت بهترین راهکار استفاده از سیستم های آنالوگ است.

گروه فنی و مهندسی شانت با تکه بر دانش و تجربیات خود در ضمینه سیستم های سانترال پاناسونیک ، آماده ی ارائه بهترین و بروز ترین راهکار ها و خدمات در این زمینه به مشتریان خود می باشد.

 

تماس با ما

شانت، شبكه آسان نگار تهران

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt